Zadzwoń do nas: +48 / 609 66 44 22
Gdańsk – Sobieszewo, Poland, Zobacz na mapie

SOPOT w obiektywie

 

Sopot
to najpopularniejsze kąpielisko nad Zatoką Gdańską. Znajdują się tam piękne piaszczyste plaże, molo spacerowe, jedyna w kraju Opera Leśna malowniczo położona wśród zalesionych wzgórz w górnej części miasta. W Sopocie jest dobrze zorganizowana baza noclegowa i turystyczna, liczne imprezy rozrywkowe, doskonała komunikacja, która ułatwia zwiedzanie zabytkowego Gdańska i Gdyni.Sopot to najpopularniejsze kąpielisko nad Zatoką Gdańską. Znajdują się tam piękne piaszczyste plaże, molo spacerowe, jedyna w kraju Opera Leśna malowniczo położona wśród zalesionych wzgórz w górnej części miasta. W Sopocie jest dobrze zorganizowana baza noclegowa i turystyczna, liczne imprezy rozrywkowe, doskonała komunikacja, która ułatwia zwiedzanie zabytkowego Gdańska i Gdyni…

 

  • SOPOT NOCĄ

 

Okazuje się bowiem że Sopot jest miasteczkiem, które powstało znacznie później, stał się kąpieliskiem około 1823 roku. W 1870 doprowadzono linie kolejową …
 

  • SOPOT DNIEM


 
Sopot obecnie jest idealnym miejscem na odpoczynek taki jaki jest najbardziej popularny nad morzem. Liczne piękne plaże sprawiają, że naprawdę chce się tu przebywać.
Wiele atrakcji uczyniło to miasteczko kurortem bałtyckim, co pokazane jest idealnie na wielu promocyjnych akcjach w całej Polsce. Wiele ludzi bowiem nie zdaje sobie sprawy, że trójmiasto może nad morzem mieć coś innego niż porty. A to wielki błąd. Jest tu tyle samo atrakcji i tyle samo możliwości odpoczynku nadmorskiego, co w innych wielkich kurortach. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać z racji rozmiarów tego miasta.

 

Godne polecenia są wspaniałe rzeźby wykonane z piasku corocznie na plaży w Gdańsku, na które Państwa serdecznie zapraszamy.

GDAŃSK – Rzeźby z piasku